Продукція Виробництво Монтаж Проекти Статті Контакти
Напишіть нам

Ukrainian Sandwich Panels: нова назва – нові цілі та виклики

28 01 19

 

Зміни та оптимізація – важливі рушії для розвитку бізнесу та його виходу на нові рівні. І, насамперед, це стосується успішних компаній, які відчувають відповідальність за довіру клієнтів. Наша компанія розуміє, що лише рухаючись уперед можна знову і знову підтверджувати власну ефективність та конкурентоспроможність. Сьогодні ми раді поділитися з вами своїми важливими новинами!

Одна з ключових маркетингових задач – це оновлення. Відтак компанія “Термобуд” змінює назву на більш сучасну та глобальну – USP (Ukrainian Sandwich Panels). Проте процес перейменування для нас – не просто зміна назви. Ukrainian Sandwich Panels – це нові виклики. Використовуючи в оновленій назві слово “українські”, ми відчуваємо ще більшу відповідальність та потребу робити свій продукт найкраще на ринку та забезпечувати його європейську якість.  

Окрім перейменування USP здійснила і структурні зміни, які позитивно впливають на оптимізацію усіх процесів компанії. Також ми придбали інноваційне та якісне обладнання для виробництва сендвіч-панелей, яке працює в автоматичному режимі та виконує роботи швидко – без шкоди для якості продукту.

Нагадаємо, що компанія USP виготовляє екологічні та безпечні для здоров’я людини сендвіч-панелі. Наша продукція – це сучасні та надійні рішення для будівництва. Сендвіч-панелі від Ukrainian Sandwich Panels забезпечують тепло, звукоізоляцію, а також є непідвладними руйнуючому впливу будь-яких погодних умов та часу.

Маркетингові зміни та реструктуризація не позначаються на нашій політиці формування цін. Сендвіч-панелі USP, як і раніше – це якісні матеріали для зведення та ремонту будівель, які за вартістю є дешевшими за аналоги.