Продукція Виробництво Монтаж Проекти Статті Контакти Документи
Напишіть нам
03

Завод

м. Тернопіль

Виробничі потужності двох ліній

200 тис. кв. м. в місяць

"SAIP"

Італійське обладнання

останнього (п’ятого) покоління

Автоматизований

процес виробництва

Доставка

частинами згідно
з планом будівництва

15 власних авто

Власний автопарк дозволяє швидко та без затримок доставити необхідний об'єм продукції

Партнери

Ми пишаємося своєю співпрацею з постійними клієнтами

Відгуки

Тут ви можете ознайомитися з думками клієнтів про нашу діяльність

Кучер Віталій

Директор ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ»

ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» висловлює щиру подяку ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» за професійну допомогу та якісне надання консультацій щодо будівництва споруд із сендвіч-панелей.
Спеціалісти ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» є висококваліфікованими та відповідальними. Завдяки професійному підходу співробітників до виконання умов співпраці, забезпечуються своєчасні поставки продукції, що дозволяє суттєво зменшувати час відведений на будівництво.
ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» підкреслює що ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» зарекомендував як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

Ільницький В.В.

Директор ТзОВ “Енергомонтажвентиляція”

ТзОВ “Енергомонтажвентиляція” висловлює свою подяку за виконання замовлення на виробництво та поставку сандвіч-панелей. Зазначимо, що вся продукція виготовлена на високому рівні якості, а поставки здійснені з випередженням строків. Компанія ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» зарекомендувала себе як надійний виробник та постачальник сандвіч-панелей, здатний якісно та своєчасно виконувати завдання різноїх складності. Бажаємо професійного розвитку компанії ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Ящук О.О.

Директор ТОВ “ТехБудСтандарт”

ТОВ “ТехБудСтандарт” висловлює глибоку вдячниість і щиру подяку ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» за якісну і своєчасну поставку сандвіч-панелей. Стабільні відвантаження дозволили нам безперебійно здійснювати свою діяльність і залучити постійних клієнтів. Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Зв'яжіться

з нами

Ми готові допомогти вам в будь-якому
питанні

Задати питання