Продукція Виробництво Монтаж Проекти Статті Контакти
Напишіть нам
03

Завод

м. Тернопіль

Виробничі потужності двох ліній

200 тис. кв. м. в місяць

"SAIP"

Італійське обладнання

останнього (п’ятого) покоління

Автоматизований

процес виробництва

Доставка

частинами згідно
з планом будівництва

15 власних авто

Власний автопарк дозволяє швидко та без затримок доставити необхідний об'єм продукції

Партнери

Ми пишаємося своєю співпрацею з постійними клієнтами

Відгуки

Тут ви можете ознайомитися з думками клієнтів про нашу діяльність

Кучер Віталій

Директор ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ»

ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» висловлює щиру подяку «ТзОВ Термобуд плюс» за професійну допомогу та якісне надання консультацій щодо будівництва споруд із сендвіч-панелей.
Спеціалісти ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» є висококваліфікованими та відповідальними. Завдяки професійному підходу співробітників до виконання умов співпраці, забезпечуються своєчасні поставки продукції, що дозволяє суттєво зменшувати час відведений на будівництво.
ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» підкреслює що «ТзОВ Термобуд плюс» зарекомендував як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

Ільницький В.В.

Директор ТзОВ “Енергомонтажвентиляція”

ТзОВ “Енергомонтажвентиляція” висловлює свою подяку за виконання замовлення на виробництво та поставку сандвіч-панелей. Зазначимо, що вся продукція виготовлена на високому рівні якості, а поставки здійснені з випередженням строків. Компанія ТзОВ “Термобуд” зарекомендувала себе як надійний виробник та постачальник сандвіч-панелей, здатний якісно та своєчасно виконувати завдання різноїх складності. Бажаємо професійного розвитку компанії ТзОВ “Термобуд” та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Ящук О.О.

Директор ТОВ “ТехБудСтандарт”

ТОВ “ТехБудСтандарт” висловлює глибоку вдячниість і щиру подяку ТзОВ “Термобуд” за якісну і своєчасну поставку сандвіч-панелей. Стабільні відвантаження дозволили нам безперебійно здійснювати свою діяльність і залучити постійних клієнтів. Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Китиця А.Г.

Директор ТОВ “Северсталь Дистрибуція”

Дякуємо колективу компанії ТзОВ “Термобуд” за довгострокову та плідну співпрацю з ТОВ “Северсталь Дистрибуція”. Сподіваємось на подальший розвиток співробітництва

Зв'яжіться

з нами

Ми готові допомогти вам в будь-якому
питанні

Задати питання