Продукция Производство Монтаж Проекты Статьи Контакты Документы
Напишите нам
03

Завод

г. Тернополь

Производственные мощности
двух линий

200 тыс. кв. м. в месяц

"SAIP"

Итальянское оборудование

последнего (пятого) поколения

Автоматизированный

процесс производства

Доставка

частями согласно
плану строительства

15 собственных авто

Собственный автопарк позволяет быстро и без задержек доставить необходимый объем продукции

Партнеры

Мы гордимся своим сотрудничеством с постоянными клиентами

Отзывы

Здесь вы можете ознакомиться с отзывами клиентов о нашем сотрудничестве

Кучер Віталій

Директор ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ»

ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» висловлює щиру подяку ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» за професійну допомогу та якісне надання консультацій щодо будівництва споруд із сендвіч-панелей.
Спеціалісти ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» є висококваліфікованими та відповідальними. Завдяки професійному підходу співробітників до виконання умов співпраці, забезпечуються своєчасні поставки продукції, що дозволяє суттєво зменшувати час відведений на будівництво.
ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» підкреслює що ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» зарекомендував як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

Ільницький В.В.

Директор ТзОВ “Енергомонтажвентиляція”

ТзОВ “Енергомонтажвентиляція” висловлює свою подяку за виконання замовлення на виробництво та поставку сандвіч-панелей. Зазначимо, що вся продукція виготовлена на високому рівні якості, а поставки здійснені з випередженням строків. Компанія ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» зарекомендувала себе як надійний виробник та постачальник сандвіч-панелей, здатний якісно та своєчасно виконувати завдання різноїх складності. Бажаємо професійного розвитку компанії ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Ящук О.О.

Директор ТОВ “ТехБудСтандарт”

ТОВ “ТехБудСтандарт” висловлює глибоку вдячниість і щиру подяку ТОВ «ЮСП ПАНЕЛЬ» за якісну і своєчасну поставку сандвіч-панелей. Стабільні відвантаження дозволили нам безперебійно здійснювати свою діяльність і залучити постійних клієнтів. Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Свяжитесь

с нами

Мы всегда готовы помочь вам

Задать вопрос