Продукция Производство Монтаж Проекты Статьи Контакты
Напишите нам
03

Завод

г. Тернополь

Производственные мощности
двух линий

200 тыс. кв. м. в месяц

"SAIP"

Итальянское оборудование

последнего (пятого) поколения

Автоматизированный

процесс производства

Доставка

частями согласно
плану строительства

15 собственных авто

Собственный автопарк позволяет быстро и без задержек доставить необходимый объем продукции

Партнеры

Мы гордимся своим сотрудничеством с постоянными клиентами

Отзывы

Здесь вы можете ознакомиться с отзывами клиентов о нашем сотрудничестве

Кучер Віталій

Директор ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ»

ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» висловлює щиру подяку «ТзОВ Термобуд плюс» за професійну допомогу та якісне надання консультацій щодо будівництва споруд із сендвіч-панелей.
Спеціалісти ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» є висококваліфікованими та відповідальними. Завдяки професійному підходу співробітників до виконання умов співпраці, забезпечуються своєчасні поставки продукції, що дозволяє суттєво зменшувати час відведений на будівництво.
ТОВ «ІНКОС КОМПАНІ» підкреслює що «ТзОВ Термобуд плюс» зарекомендував як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

Ільницький В.В.

Директор ТзОВ “Енергомонтажвентиляція”

ТзОВ “Енергомонтажвентиляція” висловлює свою подяку за виконання замовлення на виробництво та поставку сандвіч-панелей. Зазначимо, що вся продукція виготовлена на високому рівні якості, а поставки здійснені з випередженням строків. Компанія ТзОВ “Термобуд” зарекомендувала себе як надійний виробник та постачальник сандвіч-панелей, здатний якісно та своєчасно виконувати завдання різноїх складності. Бажаємо професійного розвитку компанії ТзОВ “Термобуд” та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Ящук О.О.

Директор ТОВ “ТехБудСтандарт”

ТОВ “ТехБудСтандарт” висловлює глибоку вдячниість і щиру подяку ТзОВ “Термобуд” за якісну і своєчасну поставку сандвіч-панелей. Стабільні відвантаження дозволили нам безперебійно здійснювати свою діяльність і залучити постійних клієнтів. Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Китиця А.Г.

Директор ТОВ “Северсталь Дистрибуція”

Дякуємо колективу компанії ТзОВ “Термобуд” за довгострокову та плідну співпрацю з ТОВ “Северсталь Дистрибуція”. Сподіваємось на подальший розвиток співробітництва

Свяжитесь

с нами

Мы всегда готовы помочь вам

Задать вопрос