Види профілювання металевої обшивки і матеріали (пінополіуретан)

07 11 16

Профілювання дає збільшення жорсткості обкладок, а також несе функціюдекоративної зовнішньої обробки обєктів, побудованих з панелей.

vidu-metall-1024x784

Матеріали

В якості наповнювача сендвічпанелей «ТермоБуд» використувує пінополіуретан (ППУ), який складається з суміші поліолів і ізоціанатів здобавкою пентану, як вспінюючий засіб. Такі панелі позначаються PUR. Сендвічпанелі з наповнювачем з піни PIR (пінополіізоціанурат)відрізняються більш високою вогнестійкістю і є сумішшю полиолів і ізоціанатів з антипіреном. Пінополіуретан відрізняє унікальне поєднанняміцності і легкості, має пористу структуру. Сендвічпанелі з ППУ забезпечують високий рівень тепло та гідроізоляції. Їх відносять до категоріїсамозатухаючих матеріалів. Щодо довговічності експлуатації сендвічпанелей «ТермоБуд», то вона не залежить від рівня вологостінавколишнього середовища. Також, не реагує на вплив цвілі та будьяких інших несприятливих факторів.

Для виготовлення наповнювача сендвічпанелей «ТермоБуд» головними постачальниками компонентів PIR (пінополіізоціанурат) і PUR(пінополіуретан) є концерни Німеччини, Голландії, та Швейцарії.

Високу якість продукту забезпечує використання якісної сировини. Для виготовлення сендвічпанелей «ТермоБуд» використовують сировину,що має відповідні сертифікати високотехнологічних виробничих методів. Усі використані матеріали проходить ретельні перевірки відповідно довимог національних та європейських стандартів.

.

Math Captcha 30 − = 26